gruzja_www.globzon.travel.pl_1
Gruzja Miasta w Gruzji Turystyka

Dlaczego każda podróż do Gruzji jest niezapomniana?

gruzja_www.globzon.travel.pl_1Gruzja jest krajem coraz częściej odwiedzanym przez Polaków. Dzieje się tak nie tylko ze względu na dogodne połączenia lotnicze, ale też z powodu braku formalności (do Gruzji nie potrzebujemy wizy, wystarczy paszport, a nawet dowód osobisty). Nie tylko jednak to sprawia, że kierunek ten pojawia się coraz częściej na liście krajów wielu podróżników. A więc co jeszcze może skłaniać do poznania Gruzji?
Każdy kto odwiedził Gruzję chociaż raz wielokrotnie wspomina zapierające dech w piersiach krajobrazy. Będąc w tym kraju jednego dnia możemy delektować się górskimi widokami, a innego odpocząć na plaży w Batumi. Gruzja to też wspaniałe zabytki upamiętniające historię, liczne pomniki czy miejsca święte. Gruzję jako kierunek wyjazdowy wybiera się też ze względu na dobre wina oraz pyszną kuchnię – gruzińskie przysmaki zachwycają podniebienia. Do tego wszystkiego warto „dorzucić” jeszcze gościnność Gruzinów, którzy witają każdego przyjezdnego z otwartymi ramionami i traktują go niemalże jako członka rodziny. To wszystko razem wzięte sprawia, że Gruzji nie chce się opuszczać, a jeśli już trzeba, to podróż ta na zawsze tkwi w naszej pamięci.

Chcesz się przekonać dlaczego wyprawa do Gruzji jest dobrym pomysłem? Koniecznie zapoznaj się z ofertą wyjazdów biura podróży Globzon Travel, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie: