2gruzja_chewsuretia_www.globzon.travel.pl
Gruzja Turystyka

Dlaczego podróż do Gruzji jest trafionym pomysłem?

Gdyby ktoś zapytał: „Dlaczego warto wybrać się do Gruzji i cóż takiego ten kraj w sobie ma” to bez wahania odpowiedź brzmiałaby, że „wszystko”. A dokładniej wszystko czego potrzeba, by nie tylko sam wyjazd był udany, ale i by na długo pozostawał w naszej pamięci.

IS_ushguli_uszguli_gruzja_www.vanellus.travel.plPo pierwsze, w Gruzji odnajdzie każdy – wielbiciel gór, pasjonat historii, uwielbiający odpoczynek czy „głodomor”, który najbardziej lubi poznawać kraje „od kuchni”. Gruzja słynie też ze wspaniałych miast skalnych, wiosek górskich i oczywiście wina, które pije się podczas biesiadowania. I właśnie to biesiadowanie sprawia, że wyjazd do Gruzji jest genialnym pomysłem, bo tylko w tej części świata niektórzy nie mają przysłowiowego „kaca”. Supry czyli uczty odbywają się niemalże codziennie, a gościnni mieszkańcy sprawiają, że nawet jeśli jesteśmy w Gruzji po raz pierwszy to poczujemy się jak członkowie jednej wielkiej gruzińskiej rodziny.

Marzysz o poznaniu prawdziwej Gruzji – jej kuchni, mieszkańców i najważniejszych zabytków? Koniecznie zapoznaj się z ofertą wyjazdów do Gruzji biura podróży Globzon Travel: